DOBRY DJ NA WESELE LUB PRZYJĘCIA WESELNE.
DLACZEGO WARTO?

Dobry dj na wesele – Sebastian Pączkowski

Zapewnienie dobrej oprawy muzycznej na przyjęcie weselne to dość duże wyzwanie dla każdej pary młodej. Muzyka to jeden z tych elementów imprez tanecznych, który ma niesamowity wpływ na to, jak dana impreza zostanie zapamiętana

Jeśli chodzi o przyjęcia weselne, coraz częściej wybieranym rozwiązaniem jest dj. Dlaczego właściwie dj na przyjęcia weselne to dobre rozwiązanie? Oto główne argumenty, które przemawiają za tym rozwiązaniem:

 

  • repertuar dj-a weselnego jest praktycznie nieograniczony. Tym samym możliwe jest dostosowanie oprawy muzycznej do gości w różnym wieku i o różnych upodobaniach muzycznych;
  • oryginalne wykonanie utworów to gwarancja, że goście nie będą zaskoczeni nietypową interpretacją utworu;
  • ze względu na charakter pracy dj-a weselnego robi on mniej przerw (które są zresztą krótsze) niż zespoły. Zresztą także podczas przerwy dj-a muzyka może dalej grać, więc goście mogą bawić się dalej;
  • DJ-e starają się być widoczni – jeśli prowadzą zabawy lub animacje, wchodzą pomiędzy gości będąc z nimi na parkiecie co w  znacznym stopniu ułatwia komunikację i poprawia odbiór osoby prowadzącej.

  • koszty współpracy z dj-em weselnym są najczęściej niższe niż koszt wynajęcia zespołu.

 

Przed dokonaniem ostatecznej decyzji o zatrudnieniu dj-a weselnego, powinniście zapoznać się z jego portfolio – nagraniami z prowadzonych imprez. Warto także uzgodnić wszelkie szczegóły, tzn. typ muzyki, piosenkę na pierwszy taniec, organizację zabaw dla gości.

 

Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski

Jeśli jesteście zainteresowani oprawą muzyczną Waszego przyjęcia weselnego, zachęcam do współpracy. Jako dj działam już kilkanaście lat, dotychczas obsługiwałem przyjęcia weselne o różnym charakterze. Zajmę się nie tylko muzyką, ale także oświetleniem.

Dj na wesele Sebastian Pączkowski

Dobry dj na wesele, wodzirej weselny

"Jedną z najstarszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto zastanawia się, gdzie jesteśmy, kiedy nie wracamy wieczorem do domu."

m.mead

Dj / wodzirej na Twoje wesele

DJ na wesele – to osoba, która poza gwarancją dobrej muzyki, powinna także być zapewnieniem świetnej zabawy oraz niezapomnianych przeżyć dla Gości, a przede wszystkim dla Młodej Pary. Recepta na udane wesele, wydaje się banalnie prosta. Dobry DJ to udana impreza. Niewiele osób wie, że poza tym, że profesjonalny DJ weselny zajmie się odpowiednią muzyką, to również zadba o to, by największymi gwiazdami na weselu byli Młodzi

Dj na wesele Sebastian Pączkowski

Sebastian Pączkowski

Zdecydowanie załatwisz to wszystko u mnie! Wystarczy przejść do zakładki kontakt i umówić się na spotkanie. Zapraszam Cię również do przeczytania opinii na temat mojej osoby napisanych przez pary, którym mogłem towarzyszyć podczas ich przyjęć weselnych.

Kontakt

Zostaw mi swoją wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    menu strony