Ile kosztuje dj na wesele w 2021/2022 roku?

Ile kosztuje dj na wesele w 2021/2022 roku?

Dj na wesele cena – zapraszam do lektury.

Dj na wesele kosztuje… chyba trafniej będzie napisać wynajęcie dj-a na wesele kosztować będzie …. tyle ile wynosi budżet na dj-a weselnego  przyszłej Pary Młodej. Każda z par ma inne priorytety zatrudniając ludzi z branży weselnej. Dla jednych najważniejszy będzie fotograf, dla innych strojenie sali a jeszcze inni będą chcieli wybrać najlepszego dj-a w okolicy…

Pary, które spotykam na swojej drodze zdają sobie sprawę, iż zabawa i czas spędzony na własnym weselu to czas, którego nie można cofnąć a co za tym idzie nie da się naprawić błędów popełnionych przy wyborze osób zatrudnionych do jego obsługi. Dla większości Młodych Par cena za wynajęcie dj-a jest ważna lecz nie jest jedynym i najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na ich wybór. Decydują się aby zaprosić na swoje wesele najlepszych i sprawdzonych usługodawców z danej dziedziny weselnej.

Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski

To jedno z typowych pytań, które przewija się w trakcie organizacji wesela. Postaram się odrobinę przybliżyć ten temat.

Zacznijmy od tego kim jest Dj na Wesele? Zazwyczaj to człowiek charakteryzujący się odpowiednimi cechami. Jedne z nich są wrodzone inne nabyte wraz ze zdobytym doświadczeniem. Kultura, otwartość, szacunek do innych, przebojowość, odpowiedzialność, punktualność oto kilka cech, których nie powinno zabraknąć osobie dj-a weselnego.

Dobry dj weselny to przede wszystkim osoba posiadająca umiejętności, wiedzę z historii muzyki rozrywkowej oraz pomysłowość niezbędną w prowadzeniu wesel a wszystko to aby mógł wykonywać ten zawód adekwatnie do wymagań jakie stawiają mu przyszli nowożeńcy.

Czy 1500 - 2000 zł za dj-a na wesele to dobra cena?

Ile kosztuje dj na wesele w 2021Ile kosztuje dj na wesele w 2021

Z pewnością cena jest bardzo dobra lecz wynajęcie dj-a w takim budżecie jest już mało prawdopodobne. Przyczyną jest to, iż większość dj-ów w województwie zachodniopomorskim to ludzie z umiejętnościami, doświadczeniem i zapleczem sprzętowym. Jeżeli jednak uda się znaleźć kogoś w tej cenie, prawdopodobnie będzie to osoba rozpoczynająca swoją karierę jako dj czy wodzirej na wesele.

Każdy kiedyś zaczynał … tak to prawda i prawdą jest również, że nie każdy z DJ-ów rozpoczynających swoją karierę musi być słaby. Lecz czy Ty jesteś w stanie podjąć ryzyko, iż początkujący DJ / wodzirej  będzie uczył się na Twoim weselu? Jak zachowa się w przypadku sytuacji z którą spotka się po raz pierwszy? Czy będziesz czuł/czuła się spokojnie i bezpiecznie podczas Swojego wesela?

Jeżeli jednak rozważasz aby zatrudnić taką osobę licząc na powiew młodości i świeżości na rynku weselnym, powinieneś dokładnie zweryfikować nabyte do tej pory przez nią umiejętności, upewnić się co w razie awarii sprzętu, jak wygląda sytuacja w sprawie zastępstwa z powodu choroby itp. I mimo wszystko porównać jego ofertę z kilkoma osobami o większym doświadczeniu.

A może cena 2500 - 3000 za dj-a jest ok?

Ile kosztuje dj na wesele w 2021
najlepszy dj
najlepszy dj
Dj na wesele Sebastian Pączkowski

Tu zbliżamy się do pułapu gdzie rozpoczynają się oferty osób, które zajmują się obsługą wesel w naszym województwie. Dysponując takim budżetem na usługi dj-a prawdopodobnie znajdziemy osoby ze średnim doświadczeniem lecz potrafiące już “roztańczyć” gości weselnych. Niestety bardzo często bycie wodzirejem nie jest ich mocną stroną a co za tym idzie prowadzenie zabaw czy kulminacyjnych punktów wesela nie będzie stało na najwyższym poziomie.

Często są to ludzie, którzy po prostu pracują na weselach, nie wkładając serca w to co robią i nie zawsze posiadając predyspozycje do tego zawodu. Posiadanie sprzętu jest bardzo ważne, lecz to nie sprzęt posiada wiedzę, charyzmę, osobowość aby poprowadzić wesele z humorem i taktem! Do tego potrzebny jest odpowiedni człowiek… To idealna cena za dj-a dla Par, którym nie zależy na najwyższej jakości a dj i prowadzenie wesela to rzecz drugoplanowa. Choć nie mogę zaprzeczyć że przy tej cenie nie znajdziemy ciekawych usługodawców.

Dj na wesele za 3500 a może więcej?

Wodzirej zachodniopomorskie cena
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Wodzirej na wesele

Tą wycenę uważam za odpowiednią w roku 2021 / 2022 jeżeli chcesz aby reprezentowała Cię osoba kompetentna, zaangażowana i godna zaufania. Na tą cenę nie składa się sam czas poświęcony podczas wesela, wliczony w cenę jest zakup muzyki, ilość osób do obsługi, szkolenia, koszty reklamy, podatki, zakup sprzętu (raczej nie z aliexpress), czas poświęcony na opracowanie zabaw, konkursów, atrakcji, selekcję repertuaru, ubiór, personalizację stanowiska, dojazd, rozstawienie sprzętu i wiele innych.

Z dj-em / wodzirejem jest jak ze wszystkim innym w życiu codziennym. Chcesz mieć coś dobrego? Poszukujesz kogoś kto z entuzjazmem poprowadzi Twoje wesele? No cóż z pewnością zdajesz sobie sprawę, że jeżeli chcesz mieć coś dobrego to zazwyczaj musi to kosztować więcej. Czy chcesz najlepszego dj-a podczas Swojego wesela? To oczywiście Twoja decyzja. Najlepsi i najpopularniejsi DJe w branży są też najdrożsi. Osoby z takim wynagrodzeniem utrzymujące się w dzisiejszych czasach na rynku oznaczają jakość, solidność, bezpieczeństwo. Posiadają umiejętności nie tylko przeciętne. Z pewnością są dla tych par, które wiedzą że bez dobrego dj-a weselnego nie ma dobrej zabawy a co za tym idzie ciężko o świetną atmosferę, dobre zdjęcia roztańczonych gości czy długo zapamiętane wesele.  

Dj na wesele świdwin
Dj na wesele Sebastian Pączkowski konkurs weselny wesele w Słupsku
dj na wesele wodzirej

Ciekawi Cię na ile ja wycenię swoją usługę?

Sebastian Pączkowski

Dj na wesele Sebastian Pączkowski

Niestety nie mogę podać jednej ceny ponieważ wpływ na nią ma kilka czynników takich jak miesiąc czy dzień tygodnia. Np. wesele styczniowe będzie weselem tańszym niż wesele w typowym sezonie weselnym. Dzień tygodnia też delikatnie wpłynie na cenę. Najprostszym sposobem aby poznać dokładną cenę jest skorzystanie z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Jeżeli masz chwilę napisz komentarz pod tym artykułem być może dowiem się z niego czegoś nowego.

Sebastian Pączkowski – Dj wodzirej  na wesele.

Dj na Wesele Sebastian Pączkowski

Sebastian Pączkowski
Zadzwoń od PON. do PT. w godz. 8.00 – 18.00

Tel: 604 626 113

wyślij e-mail: kontakt@dj-paczkowski.pl

 

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    menu strony

    Twój Dj na WeseleSebastian Pączkowski – Dj na wesele cena, Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, woj. zachodniopomorskie