Ile kosztuje dj na wesele w 2021 roku?

Dj na wesele cena 2021

Dj na wesele kosztuje… chyba trafniej będzie napisać wynajęcie dj-a na wesele kosztować będzie tyle tyle ile chcą zapłacić za niego przyszli nowożeńcy. Każda para ma inne priorytety zatrudniając ludzi z branży weselnej. Dla jednych najważniejszy będzie fotograf dla innych strojenie sali a jeszcze inni będą chcieli wybrać najlepszego dj-a w okolicy…

Większość par, które spotykam na swojej drodze zdaje sobie sprawę. iż ten dzień jest niepowtarzalnym dniem i nie da się naprawić błędów popełnionych przy wyborze odpowiednich osób, więc chcą zaprosić na swoje wesele najlepszych i sprawdzonych usługodawców z danej dziedziny.

To jedno z typowych pytań, które przewija się w trakcie organizacji wesela. Postaram się odrobinę przybliżyć ten temat.

Zacznijmy od tego kim jest Dj na Wesele? Zazwyczaj to człowiek charakteryzujący się odpowiednimi cechami. Jedne z nich są wrodzone inne nabyte wraz ze zdobytym doświadczeniem. Kultura, otwartość, szacunek do innych, przebojowość, odpowiedzialność, punktualność oto kilka cech, których nie powinno zabraknąć osobie dj-a weselnego.

Dobry dj weselny to też osoba posiadająca umiejętności i wiedzę o prowadzeniu wesel a wszystko to po to aby mógł wykonywać ten zawód adekwatnie do oczekiwań jakie mają przyszli nowożeńcy.

Czy 1500 zł za dj-a na wesele to dobra cena?

Ile kosztuje dj na wesele w 2021Ile kosztuje dj na wesele w 2021

Z pewnością cena jest bardzo dobra lecz sadzę, iż znalezienie dj-a w takich pieniądzach jest już mało prawdopodobne. Przyczyną jest to, iż większość dj-ów w województwie zachodniopomorskim to ludzie z umiejętnościami, doświadczeniem i zapleczem sprzętowym. Jeżeli jednak uda się znaleźć kogoś w tej cenie, prawdopodobnie będzie to osoba rozpoczynająca swoją karierę jako dj czy wodzirej na wesele.

A może cena 2500 za dj-a jest ok?

Ile kosztuje dj na wesele w 2021

Tu moim zdaniem zbliżamy się do pułapu gdzie rozpoczynają się oferty osób które zawodowo zajmują się obsługą wesel w naszym województwie. W tej kwocie za dj-a znajdziemy całkiem fajne osoby do prowadzenia wesela lecz znajdą się  też usługodawcy, którzy po prostu pracują na weselach nie koniecznie wkładając serce w to co robią i nie zawsze posiadają wiedzę czy predyspozycje do tego zawodu. To idealna cena za dj-a dla Par którym nie zależy na najwyższej jakości a dj i prowadzenie wesela to rzecz drugoplanowa. Choć nie mogę zaprzeczyć że przy tej cenie nie znajdziemy ciekawych usługodawców.

Dj na wesele za 3500 a może więcej?

Wodzirej zachodniopomorskie cena

Tą wycenę uważam za odpowiednią w roku 2021 jeżeli chcemy aby reprezentowała nas osoba kompetentna i godna zaufania. Z dj-em jest jak ze wszystkim innym w życiu codziennym. Chcesz mieć coś dobrego? No cóż z pewnością wiesz, że jeżeli chcesz mieć coś dobrego to musi to kosztować. Czy chcesz najlepszego dj-a to oczywiście Twoja decyzja. Osoba z takim wynagrodzeniem utrzymująca się w dzisiejszych czasach na rynku oznacza jakość i solidność. Posiada umiejętności nie tylko przeciętne. I z pewnością jest dla tych par, które wiedzą ze bez dobrego dj-a nie ma dobrej zabawy a co za tym idzie ciężko o fajna atmosferę, dobre zdjęcia roztańczonych gości czy długo zapamiętane wesele.   

Ciekawi Cię na ile ja wycenię swoją usługę?

DJ na wesele Słupsk

Niestety nie mogę podać jednej ceny ponieważ wpływ na nią ma kilka czynników takich jak miesiąc czy dzień tygodnia. Np. wesele styczniowe będzie weselem tańszym niż wesele w typowym sezonie weselnym. Dzień tygodnia też delikatnie wpłynie na cenę. Najprostszym sposobem aby poznać dokładną cenę jest skorzystanie z formularza kontaktowego w zakładce kontakt.

Jeżeli masz chwilę napisz komentarz pod tym artykułem być może dowiem się z niego czegoś nowego.

Sebastian Pączkowski – Dj wodzirej  na wesele.