CZYM WYRÓŻNIAM SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

 CZYM WYRÓŻNIAM SIĘ NA TLE KONKURENCJI?

CO PIĘĆ GŁÓW TO NIE JEDNA!

Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Dj Sebastian
Dj Maciej
Dj Konrad
Dj Przemek
Dj Maciej

Kreatywni Polska – To grupa pięciu aktywnych zawodowo Dj-ów / wodzirejów, którzy na co dzień wymieniają się spostrzeżeniami, pomysłami oraz wiedzą na temat obsługi imprez. Repertuar, pomysły, doświadczenia, całą wiedzę mnożę x 5. Korzystając z moich usług masz pewność, iż jestem na bieżąco z tym co dzieje się w branży weselnej.

DWIE OSOBY DO OBSŁUGI WESELA TO DUŻY PLUS!

SEBASTIAN
RADEK

Prowadzenie wesela w jedną osobę jest możliwe i nie zaprzeczę, iż właśnie w taki sposób pracowałem przez kilka lat. Podnosząc jakość swojej usługi w trosce o gości, których bawię postanowiłem to zmienić. Sądzę, iż to jedyna słuszna droga. Każda “para młoda” chciała by aby wszystko w tym dniu było “dopięte na ostatni guzik”.

Skład dwuosobowy to gwarancja, iż wszytko odbędzie się sprawnie. Począwszy od instalacji sprzętu, poprzez pomoc w trakcie zabaw i konkursów. Wybierając taki skład mają Państwo gwarancję, iż “Dj” nie zniknie z sali w poszukiwaniu gadżetów do konkurencji lub “kabelka” w przypadku awarii.

JAKOŚĆ ROBI RÓŻNICĘ!

Każdy “Dj” prowadzący imprezy okolicznościowe posiada własny sprzęt i z pewnością nie jest to jedyna rzecz, którą powinno się kierować przy wyborze odpowiedniej osoby do obsługi wesela. Lecz czy jest to bez różnicy? Moja odpowiedź brzmi NIE! 

Nie podam tu parametrów sprzętu, którym dysponuję. Napiszę chyba najbardziej oczywistą rzecz na świecie – każdy z nas chciałby otrzymać najlepszą jakość w stosunku do ceny jaką płaci. W szczególności w tak wyjątkowym dniu jakim jest dzień ślubu i wesela. Gwarantuję że tak właśnie będzie.

Wyróżnienia

Gwiazda regionu Koszalin Dj na wesele Sebastian Pączkowski
Sebastian Pączkowski nagroda wesele z klasą
Ceretyfikat dj na wesele Sebastian Pączkowskii
Ceretyfikat dj na wesele Sebastian Pączkowski
Ceretyfikat dj na wesele Sebastian Pączkowski

Spokojnie to tylko awaria...

Awaria sprzętu to temat, który zazwyczaj nie jest poruszany przy spotkaniu i wyborze dj-a na wesele, choć  stanowi bardzo istotną sprawę tak ważnego wydarzenia jakim jest ślub i wesele. Z technicznego punktu widzenia w całej tej skomplikowanej plątaninie kabli są urządzenia bez których zagranie muzyki na weselu jest możliwe oraz urządzenia których awaria przekreśla kontynuację zabawy. Awaria podświetlacza led praktycznie nie wpłynie na Wasze wesele lecz awaria konsolety lub nagłośnienia spowoduje wiele problemów jeżeli nie przekreśli dalszych tańców przy muzyce.

I co wydarzy się w takim przypadku?

W takim przypadku prawdopodobnie rozpocznie się poszukiwanie sprzętu przez dj-a u kolegów po fachu lecz to zadanie bardzo trudne w sobotnią noc ponieważ koledzy sami w tym czasie prowadza wesela a co za tym idzie kontakt z nimi jest bardzo utrudniony. Jeżeli uda się dodzwonić to będzie sukces ale i tak niestety połowiczny… Nie daje to żadnej gwarancji, iż wspomniana osoba posiada zapasowy sprzęt, który może pożyczyć. Kłopotem w takiej sytuacji jest też czas poświęcony na przebycie drogi, którą trzeba pokonać aby  zdobyć urządzenie zastępcze.

Jak więc ustrzec się przed możliwymi skutkami awarii sprzętu na weselu?

Rozwiązanie jest bardzo proste. Należy zatrudnić dj-a z backupem ;-). Zatrudniając moją osobę na swoje wesele w przypadku w/w sytuacji usłyszycie ode mnie „spokojnie to tylko awaria…”

Jako Dj weselny zdaję sobie sprawę, iż “show must go on” wiec lepiej dmuchać na zimne. Wszystkie kluczowe urządzenia, których awaria mogła by przerwać taneczną część Twojego wesela wożę w zapasie!

Dj Weselny Sebastian Pączkowski

DOŚWIADCZONY, PROFESJONALNY, PRZYGOTOWANY

Te słowa znajdują się w większości opisów usługodawców. Czy są prawdziwe? Z pewnością tak! Rok doświadczenia to już coś … Nie można określić ile trzeba lat pracy aby prowadzić świetne wesela. Każdy kolejny rok to mnóstwo wiedzy i obserwacji więc im staż jest większy tym lepiej. Oby tylko nie za długo …

Osobiście wybiorę odpowiednią chwilę żeby “ze sceny zejść”. Na ten moment zbieram doświadczenie i nigdzie się nie wybieram. Bawię gości na weselach od 15 lat i wciąż czerpię z tego olbrzymią przyjemność. Do zobaczenia na Twojej imprezie!