Czarny Tulipan idealne miejsce na wesele w Koszalinie

Wesele w Czarnym Tulipanie – Witaj serdecznie. Jeżeli poszukujesz domu weselnego na wesele w Koszalinie lub okolicach, powinno zainteresować cię jedno z moich ulubionych miejsc w tych rejonie!

 Rezerwując to miejsce na swoje wesele możecie liczyć na to iż, spotkacie tam gustowne i eleganckie wnętrza, malownicze otoczenie z dużym parkingiem, czerwonym dywanem na wejście oraz piękną fontanną. Wielkim atutem Czarnego Tulipana jest smaczna kuchnia i dania podawane według dawnych receptur przez co jest to idealne miejsce na organizację uroczystości weselnych.

Pałac czarny tulipan

Miejsce na Twoje wesele

Dj na wesele Czarny Tulipan
Czarny Tulipan
Czarny Tulipan
Czarny Tulipan

Co oferuje Pałac Czarny Tulipan?

Pałac oferuje zaplecze hotelowe, duże przestronne pokoje i apartamenty a przede wszystkim sale balową na 100 osób oraz dodatkowo restaurację. Posiadłość ulokowana jest w Starych Bielicach pod Koszalinem, co zapewnia komfortowe warunki do organizacji Imprez Weselnych dla wszystkich z okolic Koszalina. Łącząc staropolskie zwyczaje z nowoczesnym podejściem otrzymujemy wspaniałą atmosferę a doskonała obsługa i pyszna kuchnią łączą się w jedność. Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie, a organizując wesele w Czarnym Tulipanie z pewnością pozostawi tam cząstkę swojej duszy.

Dj na wesele Czarny Tulipan
Czarny Tulipan
Wesele w Czarnym Tulipanie

Czarny Tulipan Wesela i nic więcej?

Oczywiście że nie 😉 Pałac a tak naprawdę Państwo Monika i Mieczysław Chudy oprócz organizacji wesel i wszelkich imprez okolicznościowych organizują tam wszystkie kluczowe imprezy w roku takie jak Sylwester, Andrzejki, Dzień kobiet, Walentynki a bilety na nie rozchodzą się jak przysłowiowe “świeże bułeczki”. Warto więc odwiedzić to miejsce nie tylko ze względu na wesele w Czarnym Tulipanie ale również spędzic tam czas na innej imprezie takiej jak urodziny lub jubileusz.

Wesele w Czarnym Tulipanie
Czarny Tulipan
Czarny Tulipan
Wesele w Czarnym Tulipanie

Dj na wesele w Czarnym Tulipanie Sebastian Pączkowski

Dj na Wesele Czarny Tulipan Sebastian Pączkowski
Dj na Wesele Czarny Tulipan Sebastian Pączkowski
Dj na Wesele Czarny Tulipan Sebastian Pączkowski
Dj na Wesele Czarny Tulipan Sebastian Pączkowski

dj / wodzirej na Twoje wesele

Sebastian Pączkowski

DJ na wesele w “Czarnym Tulipanie” – to osoba, która poza gwarancją dobrej muzyki, powinna także być zapewnieniem świetnej zabawy oraz niezapomnianych przeżyć dla Gości, a przede wszystkim dla Młodej Pary. Recepta na udane wesele, wydaje się banalnie prosta. Dobry DJ to udana impreza. Niewiele osób wie, że poza tym, że profesjonalny DJ weselny zajmie się odpowiednią muzyką, to również zadba o to, by największymi gwiazdami na weselu byli Młodzi.

Dj na wesele Sebastian Pączkowski

Sebastian Pączkowski

 Pałac Czarny Tulipan – Koszalin / Stare Bielice

Pałac czarny tulipan – Koszalin / Stare Bielice

Ul. Tulipanowa 1

76-039 Stare Bielice

tel: 94 316 31 32

e-mail: motel@czarny-tulipan.eu

Pyszne jedzenie, fajny klimat, sala bankietowa do 100 osób + restauracja

Kontakt

Zostaw mi swoją wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    menu strony

    Twój Dj na WeseleSebastian Pączkowski – Czarny Tulipan, Koszalin, Stare Bielice woj. zachodniopomorskie