Jubilatka – Smaki tradycji – Twoje miejsce na wesele w Białogardzie

Wesele W Jubilatce Białogard.

Jako Dj na wesele chciałbym przedstawić Państwu jeden z popularniejszych lokali w weselnych w Białogardzie. “Jubilatka” to miejsce prowadzone przez Marka Zommera, człowieka  młodego a zarazem posiadającego dużą wiedzę i doświadczenie w branży weselnej. Zdecydowanie można stwierdzić, iż to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

Jubilatka – Twoje miejsce – to dobre określenie na najpopularniejszy dom weselny w ostatnim czasie w miejscowości Białogard. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż to miejsce o najwyższym poziomie! Przepyszne jedzenie, zawsze świeże i w ogromnych ilościach oraz niesamowity klimat przepięknej sali to prawdopodobnie klucz do sukcesu tej sali weselnej.

Dj na wesele Jubilatka Białogard

Jubilatka to nie tylko wesela, odbywa się tam wiele imprez w których uczestniczą bardzo sympatyczni ludzie mieszkający w Białogardzie i okolicy. Walentynki, Dzień kobiet, Andrzejki, Sylwester to cztery kluczowe imprezy w roku poza imprezami okolicznościowymi. 

Sala przygotowana jest na 120 osób. Posiada wiele udogodnień takich jak klimatyzacja, oświetlenie w pełnej gamie kolorów. Marek Zommer dbając o zadowolenie klientów służy doradztwem przy wyborze najlepszych usługodawców z branży weselnej.

Potrzebujesz Fotografa? Kamerzystę? Dj-a? Animatora? na miejscu dostaniesz namiary na zaufanych ludzi.

Dj Sebastian Pączkowski na wesele w Jubilatce

Nic prostszego ponieważ w ostatnich kilku latach jestem tam „rezydentem” a co za tym idzie zajmuję się obsługą imprez „Jubilatkowych” ale również prowadzę tam wesela dla osób, które wybierają ten najpopularniejszy dom weselny w Białogardzie.

Dj na wesele w “Jubilatce” – Białogard

A co dla Ciebie zrobi obsługa ''Jubilatki"?

,,Gorzka wódka, gorzka wódka – trzeba ją osłodzić!”… ale jak to zrobić? Pocałunek z pewnością, by wystarczył, ale okoliczności i sala na wesele też są ważne!

Według staropolskiego przesądu ślubnego, panna młoda nie może szyć sobie sukni sama, no i …z tym sobie jakoś poradzi w salonie sukien ślubnych… ale za to Dom Weselny Jubilatka „uszyje” najlepsze wesele na miarę Waszych marzeń!

Czyż nie chcemy, aby Dzień Ślubu był dopięty na ostatni guzik, tak jak dopasowana suknia i garnitur? Dlatego też, Jubilatka zajmie się profesjonalnym osłodzeniem najważniejszego dnia Młodej Pary, który wraz z Rodziną i najbliższymi będą wspominać latami.

Ważne jest, by w tej szczególnej chwili, którą zapamiętamy na całe życie, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Warto wybrać dom weselny z odpowiednim klimatem, wystrojem, ale też właściwą obsługą, która swoją kulturą i uśmiechem sprawi, iż wasi goście będą zachwyceni przyjęciem.

Z wielką pasją poświęcamy się naszej pracy, dlatego każdy klient, młoda para są traktowani indywidualnie  z największą dbałością o spełnienie szczegółów życzeń i marzeń związanych z organizacją uroczystości. Jesteśmy multi zadaniowi, dlatego możemy znaleźć dla Państwa również odpowiedniego fotografa, kosmetyczkę czy najlepszego DJa.

Napisz do Jubilatki

Każda przyszła “Para Młoda” powinna sprawdzić to miejsce poszukując wymarzonej sali na wesele. Sympatyczna obsługa, pyszne jedzenie to “Jubilatka” – Twoje miejsce. Więc do zobaczenia na Twoim weselu w Jubilatce.

Dj na wesele Jubilatka Białogard
Klikając w zdjęcie trafisz na stronę "Jubilatki"

Kontakt

tel: +48 533 363 343

e-mail: restauracja@jubilatka.eu

Ul. 1go Maja 74

78-200 Białogard

Dj na wesele Białogard – Jubilatka Wesela Sebastian Pączkowski