Jubilatka – Smaki tradycji – Twoje miejsce na wesele w Białogardzie

Wesele W Jubilatce Białogard.

Jako Dj na wesele chciałbym przedstawić Państwu jeden z popularniejszych lokali w weselnych w Białogardzie. “Jubilatka” to miejsce prowadzone przez Marka Zommera, człowieka  młodego a zarazem posiadającego dużą wiedzę i doświadczenie w branży weselnej. Zdecydowanie można stwierdzić, iż to odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu.

Jubilatka – Twoje miejsce – to dobre określenie na najpopularniejszy dom weselny w ostatnim czasie w miejscowości Białogard. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż to miejsce o najwyższym poziomie! Przepyszne jedzenie, zawsze świeże i w ogromnych ilościach oraz niesamowity klimat przepięknej sali to prawdopodobnie klucz do sukcesu tej sali weselnej.

Dj na wesele Jubilatka Białogard
Jubilatka Białogard

Jubilatka to nie tylko wesela, odbywa się tam wiele imprez w których uczestniczą bardzo sympatyczni ludzie mieszkający w Białogardzie i okolicy. Walentynki, Dzień kobiet, Andrzejki, Sylwester to cztery kluczowe imprezy w roku poza imprezami okolicznościowymi. 

Sala przygotowana jest na 120 osób. Posiada wiele udogodnień takich jak klimatyzacja, oświetlenie w pełnej gamie kolorów. Marek Zommer dbając o zadowolenie klientów służy doradztwem przy wyborze najlepszych usługodawców z branży weselnej.

Potrzebujesz Fotografa? Kamerzystę? Dj-a? Animatora? na miejscu dostaniesz namiary na zaufanych ludzi.

Dj Sebastian Pączkowski na wesele w Jubilatce

Nic prostszego ponieważ w ostatnich kilku latach jestem tam „rezydentem” a co za tym idzie zajmuję się obsługą imprez „Jubilatkowych” ale również prowadzę tam wesela dla osób, które wybierają ten najpopularniejszy dom weselny w Białogardzie.

Dj na wesele w “Jubilatce” – Białogard

Dj na wesele Słupsk
Dj na wesele w jubilatce
Dj na wesele w jubilatce

Napisz do Jubilatki

Każda przyszła “Para Młoda” powinna sprawdzić to miejsce poszukując wymarzonej sali na wesele. Sympatyczna obsługa, pyszne jedzenie to “Jubilatka” – Twoje miejsce. Więc do zobaczenia na Twoim weselu w Jubilatce.

Dj na wesele Jubilatka Białogard
Klikając w zdjęcie trafisz na stronę "Jubilatki"

Kontakt

tel: +48 533 363 343

e-mail: restauracja@jubilatka.eu

Ul. 1go Maja 74

78-200 Białogard

Dj na wesele Białogard – Sebastian Pączkowski